2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5 (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

  دانلود پروژه آمفی تئاتر – اتوکد به همراه تصویر سه بعدی

  0
  157 views

  آمفی تئاتر

  آمفی تئاتر

   

  پیشینه تئاتر به رقصهای اولیه بشر به هنگام جادوی طبیعت و حیوانات باز می‌گردد. بشر با انجام این حرکات نمایشی سعی در تسخیر نیروهایی داشت که هدایتشان در دست او نبود

  پلان امفی تئاتر

  آمفی تئاتر

  پروژه اتوکد و سه بعدی امفی تئاتر

  شامل:

  پلان زیر زمین آمفی تئاتر

  سایت پلان زیبا

  پلان همکف آمفی تئاتر

  پلان طبقه اول آمفی تئاتر

  برش آمفی تئاتر

  ۱۷ عدد رندر تصویر زیبا و باکیفیت داخلی و بیرونی

  هنر تئاتر در ایران پیشینه‌ای دراز دارد و سبکی از آن در نمایش‌های تعزیه نمود یافته‌است. در کتاب تاریخ بخارا آمده‌است که نمایش ایران از آیین اسطوره و شعایر برخاسته‌است
  تتاتر یکی ازهنرهای هفتگانه است .کسانی که درباره بوجود آمدن تئاتر جستجو کرده اند میگویند سر چشمه آن از آیین هاست . آیین به مراسم مذهبی و اجتماعی می گویند . مثل مراسم عروسی یا مراسم سینه زنی در ماه محرم در ایران و مراسم رقص های مخصوص در کشورهای دیگر انسان همیشه دوست داشته است به اتفاقاتی که خارج از اراده و میل اوست تسلط داشته باشد و این ویژه گی اصلی تئاتر است.

  تئاتر در مقایسه با هنرهای دیگر امکانات زیادی دارد برای اینکه از هنرهای دیگر مثل نقاشی ، ادبیات ، معماری ، موسیقی و … در آن استفاده می شود کلمه تئاتر (theater ) در اصل از کلمه تآترون (theater on) است که قسمت اول آن تیه (thea) تماشاگران و یا محله تماشا است.

  پروژه امفی تئاتر شامل یک فایل dwg و ۱۷ رندر میباشد

  12000 تومان – خرید
  Users who purchased دانلود پروژه آمفی تئاتر – اتوکد به همراه تصویر سه بعدی, also purchased:

  دیدگاهتان را بنویسید