2 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 52 votes, average: 5٫00 out of 5 (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

  دانلود پروژه موزه جنگ اتوکد و سه بعدی

  0
  98 views

  موزه جنگ

  پروژه موزه جنگ
  این موزه ها مجموعه ای از بناهایی هستند که با تکنولوژی جدید و به صورت سمعی و بصری آثار مختلفی را در خود حفظ کرده اند و ابزار و اشیاء زمان جنگ به صورت های مختلف در آنها نگهداری شده و در معرض دید عموم قرار می گیرند.
  موزه جنگ یا موزه انقلاب نسبت به سایر موزه ها یک صفت ممتاز دارد و آن رنگ سیاسی و ارزش ویژه موزه به عنوان یک «قضاوت تاریخی» است

  پلان موزه جنگ

  موزه جنگ

  پروژه موزه جنگ شامل موارد زیر است:

  پروژه کامل موزه جنگ شامل

  پلان تاسیسات موزه جنگ

  پلان همکف موزه

  پلان طبقه اول موزه

  نماهای بسیار زیبا

  سایت پلان موزه

  ۳۳ رندر موزه با کیفیت زیبای داخلی و بیرونی

  با شکل گیری اولین موزه های رسمی جنگ در اروپا (به خصوص موزه جنگ انگلستان و هلند) و معرفی هر چه بیشتر آن به جهان, شاهد رشد روزافزون تاسیس این رده از موزه ها در دیگر قاره ها و خصوصاً سایر ملل درگیر در جنگ هستیم به طوری که در سالیان بعد بسیاری از کشورها حتی قبل از پایان جنگ (منطقه ای و داخلی) یا در حین آن اقدام به راه اندازی موزه های جنگ به شکل موقت و یا دائمی نموده, آثار ویژه فرماندهان و سربازان خود را تحت حفاظت و نگهداری خاص قرار می دهند. (موزه فاتحانه مام وطن کره شمالی). همچنین بسیاری از کشورها با توجه به ویژگی های استنادی موزه ترجیح دادند تا موزه های جنگ را در مکان های اصلی که در آن وقایع حساسی در تاریخ جنگ روی داده است برپا سازند
  موزه جنگ می توان زبان گویای برتری اراده و عزم ملی بر جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های نظامی باشد. گاهی تکه پاره های آهن و فولاد و لمس بمب های عظیم و وحشتزای جنگ بیش از صفحات متعددی از تاریخ موثر خواهد بود.
  جنگ در پیروزی ها و شکست هایش می تواند به ابزارهای جنگ و تانک های فولادی نیز شخصیت دهد
  موزه جنگ امروزه جزئی از زندگی و بافت اجتماعی سیاسی از کشورهای دنیا شده است. کشورها وملت هایی که نمی خواهند به آسانی از کنار تجربه عظیمی چون جنگ بگذرند و سرمایه هایی چون سربازان و جانباختگان خود را ذخائر تضمین کننده امنیت و آسایش فردای خود پیشه کنند. وسعت موزه جنگ به وسعت جامعه بشری است هر زمینی که بر آن کشته ای افتاده باشد و هر بنایی که آتش خشمی آن ویران کرده باشد خود محل قضاوت نسل هایی است که می آیند و می روند.

  19500 تومان – خرید

  دیدگاهتان را بنویسید